HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Tasarı Eğitim Kurumları 1984 yılında kurularak Türkiye’de eğitimin öncüsü olmak yolunda ilk adımını atmıştır. Geçmişten günümüze Lise, Ön Lisans, Lisans ve Lisans Üstü olmak üzere birçok öğrenciyi hedeflerine ulaştırmak konusunda büyük başarılara imza atmıştır.

Türkiye’nin en başarılı YÖS kursu programını oluşturan ve giderek artan başarı oranıyla günümüze dek eğitimlerini sürdüren nadir bir eğitim kurumudur. Gelişim ve değişimin öncüsü olmak adına eğitim sistemini sürekli güncelleyen ve başarıda daima daha fazlasını isteyen kurum kimliği başarıya ulaşmada en büyük ölçüt olmuştur.

Tasarı Eğitim Kurumlarına olan ilgi ve yoğun talebin karşılanabilmesi adına farklı il ve ilçelerde şubeler açılmaya başlanmış ve günümüzde 3 büyük şehirde olmak üzere 12 şubeden oluşan bir eğitim ağı oluşturulmuştur. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya gibi büyük şehirlerde şubeleri bulunan Tasarı Eğitim Kurumları her yıl 2000’e yakın lise mezunu öğrencisine Yabancı Öğrenci Sınavı aracılığıyla Türkiye’nin en seçkin üniversitelerini kazandırmaktadır. Boğaziçi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi gibi eğitim anlamında markalaşmış ve öğrencilerine değer katan üniversitelerin her yıl %75 kontenjanını Tasarı Akademi öğrencileri doldurmaktadır.

Tasarı Eğitim Kurumları son 10 yılda Yabancı Öğrenci Sınavında yüzden fazla birinci çıkararak başarının tesadüf olmadığını ve öğrencilerinin başarılı olmalarında büyük pay sahibi olduğunu her sınavda kanıtlamıştır. Hedef Başarıysa Adres Tasarı sloganını tüm alanlarda benimsemiş ve eğitimde başarıya ulaşmak için her engeli kolaylıkla aşmıştır. Öğrencilerin eğitiminde kalıplaşmış anlatımları geride bırakarak günümüz şartlarına uyum gösteren, teknolojinin imkânlarını kullanan, yeni neslin taleplerine ve beklentilerine ayak uyduran yapısıyla birçok eğitim kurumuna hem yönetim hem de eğitim açısından örnek teşkil etmiştir.

 

36 Yıllık tecrübeye sahip olan Tasarı Eğitim Kurumları, köklü bir kurum kimliği kazanması ve her çevrede eğitim açısından takdir toplamasıyla öğrencilerine gelecekteki hedeflerine ulaşmada öncülük görevine devam etmektedir.