YÖS Kurslarımız

Tam 650 saat eğitim! Eğitimin yoğun olması sayesinde bol pratik yapma şansı bulacağınız bu eğitimle kazanacaksınız!

Matematik konusundaki özgüvensizliği yok eden, işlem hatasını sıfıra indiren program. Bir şeyleri bildiğinizi kabul ederek değil, sıfırdan her şeyi öğreterek hazırlıyoruz. Böylece matematikten korkmayacaksınız!

Tasarı’da dönemin başından sonuna kadar Matematik derslerinize iki öğretmen girer. Böylece iki farklı hocanın deneyiminden ve sınava yönelik taktiklerinden faydalanırsınız.

Her biri alanında deneyimli hocalarımız sayesinde YÖS formatını ve ipuçlarını öğrenecek, pek çok kısayol sayesinde iyi bir üniversiteyi kazanma şansı yakalayacaksınız!

YÖS’le bire bir aynı formattan oluşan ders içi fasiküllerimiz sayesinde dönem boyunca soru yazmakla vakit kaybetmezsiniz ! Böylece bir derste 10-15 örnek soru görebilirsiniz.

Temel Matematik konuları işlendikten bir ay sonra normal seansınızdan farklı bir saatte tekrar işlenir. Böylece bir konuyu Ekstra Vitamin Kursu’na katılarak iki kez dinleyebilirsiniz.

Nisan ayına geldiğinizde tüm konularınız biter ve sınava kadar dönem başından beri gördüğünüz tüm konuları kamp fasiküllerimizle tekrar edersiniz.

Haftanın 5 günü 09.00 – 17.30 saatleri arasında istediğiniz zaman öğretmenlerimize sorularınızı sorabilir, bire bir alabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok satan YÖS yayını Tasarı Yayınları’ndan tam 21 kaynak ! Kurs dönemi boyunca yaklaşık 20 bin soruluk 21 kaynak alırsınız. Böylece ekstra yayın almaya ihtiyacınız kalmaz.

Tam 20 adet deneme sınavı ile kendinizi defalarca ölçün !

Kursunuzun başlangıcından bir ay sonra rehberlik uzmanlarımız size özel program hazırlar. Böylece düzenli ve disiplinli bir hazırlık yaparsınız.

Dönem boyunca verdiğiniz emeklerin sonucu aldığınız puanı en doğru şekilde değerlendirir ve Türkiye’nin en iyi üniversitelerine yerleşmenizi sağlarız.

NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM